پزشک ترامپ از احتمال ترخیص وی از بیمارستان خبر داد

به گزارش مصالح موسی پور، پزشک ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت اگر فرایند بهبودی وی ادامه یابد احتمالا فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.

پزشک ترامپ از احتمال ترخیص وی از بیمارستان خبر داد

به گزارش گروه بین الملل مصالح موسی پور، دکتر شان کانلی پزشک دونالد ترامپ که به همراه تیم پزشکی در بیمارستان نظامی والتر رید به سوالات مصالح موسی پور پاسخ می داد گفت اگر فرایند بهبودی رئیس جمهور آمریکا ادامه یابد احتمالا فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی مصالح موسی پور بخوانید. (کلیک کنید)

پزشک کاخ سفید با بیان اینکه ترامپ صبح جمعه با مشکل کمبود اکسیژن روبرو بود گفت وی از پنجشنبه افزایش درجه حرارت بدن را تجربه کرده است.

وی تاکید کرد میزان اشباع اکسیژن رئیس جمهور در طول بیماری دو بار جمعه و شنبه کاهش یافت. کانلی افزود کرد که روز جمعه به او اکسیژن داده شده است، اما در مورد اینکه روز شنبه اکسیژن داده شده است یا نه اطلاعی نداد.

به گفته کانلی ترامپ روز جمعه دچار مشکل افت سطح اکسیژن خون به زیر 94 درصد شد که به مدت یکساعت از دستگاه اکسیژن استفاده کرد. علائم خفیف (ناشی از ابتلا به کرونا) داشت اما الان خوب است.

کانلی همچنین گفت ترامپ امروز دومین دوز داروی ضد ویروس رمدسیویر را دریافت کرده است.

دکتر برایان گاریبالدی یکی دیگر از اعضای تیم پزشکی گفت که امروز هدف پزشکان اطمینان یافتن از این است که ترامپ غذا خورده و آشامیده است و تا آنجا که ممکن است حرکت می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ترامپ می تواند فردا مرخص شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پزشک ترامپ از احتمال ترخیص وی از بیمارستان خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک ترامپ از احتمال ترخیص وی از بیمارستان خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید